Aracınızla yolda seyir halindeyken başınıza gelebilecek bir aksilik tadınızı kaçırabilir. Issız bir bölgede yalnız başınıza bozulmuş arabanızla kalabilirsiniz. Ayrıca yaşayacağınız talihsizliğin boyutu daha da büyüyerek aracınızı hareket ettiremeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda oto kurtarma ekibine başvurarak bulunduğunuz duruma bir çözüm aramalısınız.

Dilovası oto kurtarıcı ekibi yıllar boyunca süre gelen profesyonel hizmet arayışına çözüm olarak ortaya çıkmıştır. Gelişmiş bir oto çekici filosuna sahip olan firmamız gerekli olan aracı sizin için tahsis ederek olaylara hızlı müdahale ederek mağduriyetleri engelliyor. Yolunuzdan geri kaldığınız gibi yetişmeniz gereken yere vaktinde yetişememeniz çok büyük bir sorun. Dilovası oto kurtarıcı ekipleri sizin için bunların hepsini düşünüyor. İsteğiniz doğrultusunda aracınız bulunduğu konumdan kurtarılarak servise ya da belirttiğiniz noktaya sevk ediliyor. Aynı şekilde sizin içinde araç tahsisi sağlanabiliyor. Tüm taşıma ve kurtarma işlemleri kaskolu olarak yapıldığı için olası bir talihsizlik sizi bir kez daha üzmüyor. Uzman kadrosu ve profesyonel hizmet anlayışıyla oto kurtarma sektöründe size bir telefon kadar yakınız.

Dilovası oto kurtarıcı firması olarak geniş kapsamlı bir harita ölçeğinde size hizmet sunmaktayız. Ayrıca alacağınız hizmetin yanı sıra uygun fiyatlarımızla sizi memnun etmek için ekstra bir çaba sarf ediyoruz. Teknolojik gelişmeler eşliğinde çağın gerektirdiği biçimde kendimizi bir üst noktaya taşıyoruz. Güvenli ve hızlı biçimde bu hizmeti size yansıtmayı misyon ediniyoruz.