hakkimizdaBulunduğumuz sektörün ana başlığı olan ‘Yardım’ kelimesinin hakkını verebilmek adına kurmuş olduğumuz firmamızın hizmet ağında önceliği müşteri memnuniyetine vererek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Anlık iletişim ağına büyük önem veren ve zamanın her şey olduğunu bildiğimiz oto kurtarma işleminde tam zamanlı çalışma prensibini edinmiş firmamız alanında profesyonel personeller ile hizmet sağlamaktadır.

Kocaeli oto çekici denildiğinde ilk firmalardan biri olmak üzere sürekli geliştirdiğimiz hizmetlerimiz arasında oto kurtarma, araç bakım ve servis hizmeti, motor yağı değişimi , lastik değişimi gibi birbiri ile entegre olan hizmetler yer almaktadır. Aracınız ile yaşadığınız sorunlarda tam zamanlı destek ve bütün bir hizmet sağlamak adına bir araya getirdiğimiz hizmet ağımızın siz değerli müşterilerin kaliteli hizmet ile yola devam edebilmeleri için iyileştirerek sunmaktayız.

Kocaeli oto çekici hizmetimizde günün her anı ulaşabildiğiniz iletişim hattımız üzerinden nerede olursanız olun bir telefon kadar uzağınızdayız. Güvenli ve tam donanımla araçlar ile çekici hizmeti sağlarken, araç lastik değişimi gibi küçük çaplı tamir ihtiyaçlarınıza yerinde çözümler yaratmaktayız. Sunduğumuz hizmet kartelasında sizlerin sorunlarını göz önünde bulundurarak bir iş planı çıkartarak bulunduğumuz sektörde oto kurtarma hakkında aradığınız her şeye cevap veren firma yolunda ilerlemekteyiz. Gerek kuruluş amacımız gerekse mevcut hizmetlerimiz dahilinde istediğiniz her an yanınızda olacağını düşündüğünüz ve emin olduğunuz bir firma olmaktan Kocaeli Oto Çekici olarak gurur duyuyoruz.