Kocaeli Oto Çekici olarak sizlerin zor zamanlarında yanında olabilmek adına kuruluş günümüzden bu yana hizmet ağımızı genişletirken aynı zamanda sunduğumuz hizmet seçeneklerimizi de sürekli yenilemekteyiz. Sadece çekici hizmeti değil, aynı zamanda anlık olarak çözümlenebilecek problemleriniz için de yanıt veren bir firma olmak için alanında uzman personeller ile araç sorunlarınızın farklı çözümleri için birçok hizmeti bünyemizde barındırmaktayız.

Sizlere sunduğumuz başlıca hizmetlerimiz arasında oto kurtarma hizmeti, oto çekici hizmeti, yağ değişimi, lastik değişimi, yol yardımı, araç bakım ve servis hizmeti bulunmaktadır. Yolda kaldığınız her an bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız ile aracınızın yerinde arızalanması veya herhangi bir arıza durumundan sezdiğiniz anda da anlık iletişime geçebilirsiniz. Aracınızı bulunduğunuz adresten alan uzman personelimiz istediğiniz yere sorunlarından kurtulmuş şekilde teslim edecektir. Ayrıca araç ile ilgili çözümlenemeyen bir sorun yaşadığınızda ve yolunuza çekici hizmetinden sonra devam etmek istediğinizde kiralık araç hizmeti konusunda yine bulunduğunuz noktadan hizmet alabilirsiniz.

Kocaeli oto çekici hizmeti alırken isterseniz şehrin en işlek noktasında isterseniz ıssız bir alanda ayırt etmeksizin hızlı ve kaliteli hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bir çekiciden sadece aracınızı istediğiniz yere götürmesini beklerken Kocaeli oto çekici firmamızdan aracınız ile birlikte sizin o anki araç, şoför, konaklama gibi alternatif ihtiyaçlarınıza dair de çözümler bulabilirsiniz. Sizlerin yardım isteğine tam anlamı ile destek sunmak için tam kapsamlı çalışan Kocaeli Oto Çekici firmamız bir telefon kadar uzağınızda.