Yolculuk esnasında oluşabilecek olumsuzluklardan biride aracın arıza yapmasıdır. Trafiğin tam ortasında veya uzun bir yolculuğa çıktığınızda kuş uçmaz diye tabir edeceğiniz bir mevkide kısacası nerede olursanız olun yol yardımınız Kocaeli oto çekici ile bir telefon kadar uzağınızda olacaktır. Verdiğimiz hizmette anlık çözümler yaratmak ve sorunları ortadan kaldırmak oluşturduğumuz hizmet ağımızı Kocaeli ve çevresindeki tüm kapsama alanımızda sizlerle buluşturuyoruz.

otocekiciiOto çekici ihtiyaçlarınız ve daha fazlası için 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz firmamızdan yolda kaldığınız an çekici hizmetinin yanı sıra araç kiralama, lastik değişimi, yağ değişimi, araç oto bakım gibi ihtiyacınız olacak birçok hizmeti bir arada alabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile bulunduğu sektörde önemli bir yer edinmeyi başarmış Kocaeli oto çekici firmamızın sizlere sağladığı hizmette müşteri memnuniyeti en temel esastır.

Bize ihtiyacınız olduğu her an sizlerin yanında olmak üzere donanımlı çekici araçlarımız ve alanında deneyimli ayrıca bakım işlerinize de cevap verebilecek personellerimiz ile sizlere ulaşıyoruz. Yaptığımız iş de mal ve can güvenliğinin öneminin farkında olarak hizmet sağlarken, sektörün önde gelen firmalarından biri olmak için sürekli kendimizi yenilemeye devam ediyoruz. Aracınızın küçük veya büyük ebatlı olması bizler için hiçbir fark yaratmıyor oto çekici hizmetinde ekonomik çözümler üreterek sizlerin tercih ettiği birinci firma olmak için en güvenli ve uygun oto çekici hizmetini sunmaya devam edeceğiz.